• EOL

Blynk Board - WiFi IoT modul s ESP8266 pro Android / iOS - SparkFun WRL-13794

Index: SPF-06026 EAN: 5904422369583

Blynk Board je modul s WiFi systémem ESP8266 pro bezdrátovou komunikaci, který mimo jiné umožňuje zapnuto: přidání tlačítek, grafických displejů a ovladačů RGB LED do vašeho smartphonu. Blynk je navržen pro práci s mobilní aplikací, která vám umožňuje vytvářet projekty založené na IoT (Internet věcí).

Blynk Board - WiFi IoT modul s ESP8266 pro Android / iOS - SparkFun WRL-13794
934,00 Kč
771,90 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: SparkFun

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii.

Popis produktu: SparkFun Blynk Board - WiFi IoT modul s ESP8266 pro Android / iOS

Blynk Board je modul pro bezdrátovou komunikaci. Umožňuje vám vytvářet různé projekty ovládané na dálku chytrým telefonem. Díky tomuto systému může uživatel mimo jiné: přidávat různá tlačítka, grafické displeje a ovladače RGB LED na obrazovku svého telefonu. Blynk je navržen pro práci s mobilní aplikací, která vám umožňuje vytvářet projekty založené na IoT (Internet věcí). Aplikace pracuje s operačním systémem Android 4.0+ a iOS 7.0+.

Modul Blynk má WiFi systém založený na populárním řadiči ESP8266 . Byl navržen pro práci s widgety pro smartphony. Umožňuje vám vytvářet různé typy projektů řízených sítí. Deska komunikuje se světem prostřednictvím vstupů a výstupů, které umožňují například ovládání motorů, LED diod nebo čtení hodnot senzorů. Má velké připojovací otvory pro připojení krokodýlích kabelů . Namontovaná RGB LED navíc komunikuje s uživatelem o aktuálním stavu zařízení.

Aplikace Blynk umožňuje vytvářet nové widgety graficky. Součástí je také aktivační kód v hodnotě 10 $ (15 000 energetických bodů) pro propojení s vaším účtem Blynk.

Výrobce připravil úvod do fungování modulu Blynk a úplného a podrobného průvodce krok za krokem s ukázkovými projekty pro vytváření vlastních aplikací IoT ovládaných chytrým telefonem.

Specifikace desky Blynk

 • WiFi modul založený na ESP8266
 • Integrovaný teplotní senzor Si7021
 • Montážní piny pro krokodýlí kabely
 • FTDI modul pro přeprogramování desek
 • Vestavěná RGB WS2812 LED
 • Aplikace pracuje s operačním systémem Android 4.0+ a iOS 7.0+
 • Knoflík
 • Převodník klimatizace z 0 V na 3,3 V
 • Nabíječka baterií Lipol
 • Možnost programování přes Arduino IDE
 • Více než tucet nahraných projektů
 • Ke spuštění ukázkových projektů není nutné žádné programování
 • Zahrnuje 15 000 bodů účtu Blynk

IoT - moderní technologie s dlouhou tradicí

Ačkoli je internet věcí poměrně nedávnou technologií, která je neustále vyvíjena, její počátky sahají až do roku 1845, kdy byla postavena první zařízení pro přenos naměřených dat, která byla zasílána mezi Zimní palác ruského cara a ústředí armáda ruské říše. Tato událost je často označována jako značka úsvitu telemetrie - pole technologie zabývající se měřením vzdálenosti, která poskytuje pevný základ pro stále populárnější technologii IoT.

ESP8266 - srdce konektivity Wi-Fi a projektů IoT

Modul SparkFun WRL-13794 je založen na specializovaném čipu ESP8266. Tento integrovaný obvod je procesor podporující bezdrátové připojení Wi-Fi 2,4 GHz v souladu se standardem IEEE 802.11 b / g / n. ESP8266 umožňuje komunikaci s jinými externími zařízeními s mikrokontroléry (např. Arduino Uno), ale může také fungovat jako samostatný procesor, který podporuje výměnu dat přes bezdrátovou síť a čtení dat na vstupních / výstupních portech.

UC - mikrokontrolér ESP-8266
Šířka balení 10 cm
Výška balení 11.6 cm
Hloubka balení 0.4 cm
Váha balení 0.014 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: