• EOL

Pouzdro pro tiskárnu Snapmaker 2.0 A250

Index: SNM-19177 EAN: 5904422369392
Ochranný oddíl určený pro zařízení Snapmaker 2.0 A250 3 v 1. Montážní rám je vyroben z letecké hliníkové slitiny a akrylu s filtrem, který snižuje škodlivé účinky laseru na zrak. Byl vyroben se záměrem zvýšit úroveň bezpečnosti při práci se zařízením. Je vybaven speciálním senzorem otevírání dveří , který při otevření komory zařízení okamžitě zastaví. Komora je vybavena systémem podsvícení a přídavným větráním, díky kterému můžete snadno odstranit nepříjemné výpary vznikající během operace Snapmaker.
Pouzdro pro tiskárnu Snapmaker 2.0 A250
13 523,00 Kč
11 176,03 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Snapmaker

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii.

Popis produktu: Pouzdro pro tiskárnu Snapmaker 2.0 A250

Ochranný oddíl určený pro zařízení Snapmaker 2.0 A250 3 v 1 . Montážní rám je vyroben z letecké hliníkové slitiny a akrylu s filtrem, který snižuje škodlivé účinky laseru na zrak. Byl vyroben se záměrem zvýšit úroveň bezpečnosti při práci se zařízením. Je vybaven speciálním senzorem otevírání dveří , který při otevření komory zařízení okamžitě zastaví. Komora je vybavena systémem podsvícení a přídavným větráním, díky kterému můžete snadno odstranit nepříjemné výpary vznikající během operace Snapmaker. Komora je těsná, díky čemuž minimalizuje riziko poškození výtisku nárazem vzduchu, smrštění vlákna nebo zkroucení výtisku. Těsnost komory je také velmi důležitým faktorem při práci s CNC modulem. Pouzdro zabrání tomu, aby se malé piliny a pyl vytvořené při práci dostaly do vzduchu a usadily se na jiných površích v místnosti.

Obudowa posiada czujnik otwarcia drzwi. Jego zadaniem jest przerwanie pracy urządzenia w momencie otwarcia drzwiczek komory.

Pouzdro má senzor otevření dveří. Jeho úkolem je zastavit činnost zařízení při otevření dveří komory.

Skříň je vybavena dalším LED osvětlením.

Skříň je vybavena dalším LED osvětlením.

Technické specifikace

  • Materiál: letecký hliník, akryl
  • Rozměry: 531 mm x 624 mm x 507 mm
  • Hmotnost: 14,2 kg

Šířka balení 59 cm
Výška balení 26 cm
Hloubka balení 70 cm
Váha balení 16.6 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: