Lineární pohon LACT6-12V-20 500N 13mm / s 12V - zdvih 15cm - Pololu 2306
Index: PLL-05599 EAN: 5904422333744
Lineární pohon s převodem 20: 1, pracující se zatížením do 50 kg a rychlostí 1,3 cm / s. Je napájen napětím 12 V, spotřebovává 500 mA proudu naprázdno (max. Do 10 A). Tato verze má 15 cm prodlužovací hřídel, ale žádný potenciometr.
Žádná plánovaná dodávka
Momentálně nedostupné i
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Pololu
Popis produktu: Lineární pohon LACT6-12V-20 500N 13mm / s 12V - zdvih 15cm
Lineární pohon s převodem 20: 1, napájený napětím 12 V. Pracuje se zátěží do 50 kg, průměrná rychlost pohybu je 1,3 cm / s. Zařízení spotřebovává přibližně 500 mA proudu bez zátěže. U zablokované hřídele se tato hodnota může zvýšit na 10 A. Na koncích jsou koncové spínače, které zabraňují pohybu hřídele mimo přípustný rozsah. Tato verze má 15 cm prodlužovací hřídel, ale nemá vestavěný potenciometr.
Specifikace
  • Napájecí napětí: 12 V
  • Parametry pro 12 V:
    • Odběr proudu bez zátěže: 500 mA
    • Maximální odběr proudu (se zablokovanou hřídelí): 10 A
    • Lineární rychlost: 1,3 cm / s
    • Maximální zatížení: 50 kg
  • Dosah prodloužení hřídele: 15 cm
  • Hmotnost: 1077 g
Spojení
Zařízení má následující kabely:
  • Červená a černá - napájení pohonu. V závislosti na polaritě motor prodlouží nebo zatáhne hřídel.
Napětí z 12.0V
Napětí dolů 12.0V
Točivý moment 50 kg * cm
Jmenovité napětí 12.0V
Motor - lineární rychlost 13 mm / s
Motor - vysunout 15 cm
Šířka balení 0 cm
Váha balení 1.27 kg
Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!
Kraj pochodzenia: Spojené Státy
Dane kontaktowe wprowadzającego na rynek UE: BOTLAND B. DERKACZ SP. K. Gola 25A - 63-640 Bralin