• Výprodej!

3D tiskárna - Original Prusa i3 MK3S + - sestaven

Index: PSA-13007 EAN: 8594173670051

Originální 3D tiskárna od známé společnosti Prusa , určená k tisku prvků o rozměrech 250 x 210 x 210 mm . Prusa i3 MK3S + byla mimo jiné vybavena novým vylepšeným senzorem extruderu a infračerveného vlákna a mnoha dalšími senzory. Tiskárna má navíc magnetický stůl s vyměnitelnými deskami z pružinové oceli pokrytými PEI. Sada se skládá z plně sestavené tiskárny.

3D tiskárna - Original Prusa i3 MK3S + - sestaven
29 255,00 Kč -7%
27 207,15 Kč
22 485,25 Kč bez DPH.
Nejnižší cena 30 dní: 25 403,56 Kč
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Prusa

Popis produktu: 3D tiskárna - Original Prusa i3 MK3S +

Originální 3D tiskárna od známé společnosti Prusa , určená k tisku prvků o rozměrech 250 x 210 x 210 mm . Prusa MK3S + je vybaven novým vylepšeným extruderem, zcela novým senzorem infračerveného vlákna a mnoha dalšími senzory. Tiskárna má navíc magnetický stůl s vyměnitelnými deskami z pružinové oceli pokrytými PEI. Sada se skládá z plně sestavené tiskárny.

Předmětem prodeje je originální 3D tiskárna i3 MK3S + od společnosti Prusa Research z České republiky, kterou založil Josef Průša, jeden z hlavních vývojářů RepRap.

3D tiskárny Prusa získaly skvělé recenze a ocenění z celého světa . Original Prusa i3 MK3 / S + je vítězem časopisů ALL3DP.com a MAKE , kde MK3 / S + také získal ocenění „Editor's Choice“ jako nejlépe hodnocená tiskárna v roce 2019 v příručce Digital Fabrication Guide. V budoucnu bude možné tiskárnu MK3S + rozšířit o jedinečnou rozšiřující sadu Multi-Material 2S pro tisk z 5 různých materiálů současně.

Prusa - ocenění

Nová Prusa MK3S + je ještě lepší s vylepšeným extruderem, novým senzorem vlákna a vyhřívaným magnetickým stolem s deskami z pružinové oceli.

Seznam funkcí tiskárny Prusa i3 MK3S +
Nové vlastnosti

Základní funkce

Vyměnitelný magnetický povrch pro tisk PEI Velká tisková plocha - 25 x 21 x 21 cm
Nová základní deska EINSY RAMBo LCD displej se čtečkou karet SD (včetně 8 GB karty)
Tiché ovladače Trinamic - 256 kroků. Tryska 0,4 mm pro vlákno 1,75 mm
Rychlejší tisk: 200+ mm / s Výška vrstvy od 0,05 mm
Nulování os X a Y bez senzorů

Automatické vyrovnání vyhřívané postele

Zjistěte a zabraňte posunu vrstvy

Vyhřívaný stůl s kompenzací chladného rohu - žádné zvlnění 3D tisku

Zvýšená tuhost extrudovaného hliníkového rámu Automatická kompenzace zkosení osy
Detekce výpadku proudu a automatické obnovení práce Bezúdržbový povrch tisku PEI
Lepší oboustranné chlazení tisku Podporované materiály: PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T- Glase , vlákna vyztužená uhlíkovými vlákny, polykarbonáty ...
Volitelné WiFi s rozhraním Octoprint Snadný barevný vrstvený tisk
Bondtech extruder s převody - vlákno je drženo na obou stranách Vzorek PLA filamentu obsažený v sadě
Senzor infračerveného vlákna

Automatické načítání vlákna, když je detekován jeho hrot

Detekce ucpané trysky s pozdržením tisku

Chladicí ventilátor a extrudér mají snímače otáček. Když se ventilátor extruderu zastaví,

tiskárna udrží výtisk, aby nedošlo k jeho poškození.

Super tichý ventilátor Noctua

Nová sonda SuperPINDA 2 se zabudovaným termistorem - rychlejší kalibrace teploty

Senzor okolní teploty

Vyměnitelný magnetický povrch pro tisk PEI

Tiskárna byla vybavena novým, Magnetický pracovní stůl MK52, který má odnímatelnou desku z pružinové oceli pokrytou hladkým PEI (polyetherimidovým) plechem. Díky tomu je tisková plocha zcela bezúdržbová a výtisky se během práce dokonale drží na vyhřívané podložce, aniž by se na ni lepily a umožňovaly snadné vyjmutí modelu ze stanice po dokončení procesu tisku.

Odnímatelný magnetický stůl v originální 3D tiskárně Prusa i3 MK3S +.

Stabilnější rám v 3D tiskárně Prusa i3 MK3S +

Nový rám osy Y vyrobený z hliníkových profilů zajišťuje vysokou tuhost při zachování štíhlého tvaru známého z předchozích verzí tiskárny. Frézovaný duralový rám byl také optimalizován pro pracovní pole, což umožňuje přidání 10 mm v ose Z - rozsah osy Z je 210 mm.

Hliníkový rám 3D tiskárny vyrobený z duralu.

Tichý a rychlý tisk s originální 3D tiskárnou Prusa MK3S +

Nové ovladače Trinamic 2130 a speciální ventilátor vytvořený renomovanou značkou Noctua činí tiskárnu MK3S + v tichém režimu extrémně tichou, i když v normálním režimu funguje tišší než 99% 3D tiskáren dostupných na trhu. V normálním režimu byla také zvýšena maximální rychlost tisku - nyní může dosáhnout výkonu přes 200 mm / s!

3D tiskárna Prusa i3 MK3S + - tichá a rychlá.

Funkce Power Panic v tiskárně Prusa i3 MK3S +

Model MK3S + může pokračovat v tisku po úplné ztrátě energie. Zařízení detekuje výpadek proudu a vypne ohřev stolu a extruderu, zatímco po obnovení napájení pokračuje v tisku od místa, kde bylo přerušeno.

Režim pro obnovení tisku po ztrátě napájení.

Senzor vlákna v originální 3D tiskárně Prusa MK3S +

Tiskárna Prusa i3 MK3S + je vybavena zcela novým snímačem děrování vláken. Nový optický senzor se spouští jednoduchou mechanickou pákou. Nezohledňuje optické vlastnosti vlákna (může být zcela průhledné).

Nový senzor vlákna v Prusa i3 MK3S.

Nový senzor vlákna v Prusa i3 MK3S +.

Obnova posunutých vrstev v 3D tiskárně Prusa i3 MK3S +

Základní deska EINSY RAMBo s ovladačem Trinamic také detekuje ztracené kroky a posunuté vrstvy. Zapomeňte na ošklivé výtisky! Kromě toho je základní deska modelu Original Prusa i3 MK3S + vybavena speciálními kolíky pro připojení Raspberry Pi Zero W , rozšiřující funkce 3D tiskárny o možnost použití WiFi s rozhraním OctoPrint.

Nová základní deska EINSY RAMBo v MK3S.

Bondtech extruder v původní Prusa MK3S +

Tiskárna byla vybavena modernizovaným extruderem vytvořeným značkou Bondtech. Extrudér byl navržen tak, aby byl materiál zachycen ze dvou stran, což umožňuje zvýšit sílu jeho přivádění do hotendu. Díky tomu může být tiskárna přesnější a spolehlivější, zejména při tisku prvků vyrobených z flexibilních typů vláken.

Modernizovaný extrudér Bondtech.

Tryska E3D V6 na Prusa i3 MK3S +

E3D V6 je populární produkt v kategorii celokovových hotendů, který je známý svými vysokými teplotami. MK3S + používá konektor navržený speciálně pro Prusa. Svou spolehlivost prokázal při modernizaci Multi Material a nadále prokazuje svoji účinnost v překvapivě kompaktních rozměrech.

Tryska E3D V6 v originální 3D tiskárně Prusa MK3S +.

Sonda SuperPINDA v 3D tiskárně Prusa i3 MK3S +

Nivelační senzor SuperPINDA byl navržen tak, aby byl co nejcitlivější vůči teplotním změnám. Pokročilá konstrukce a snímač nejvyšší kvality umožnily vyloučit termistor z konstrukce snímače . SuperPINDA zajišťuje, že první vrstva modelu bude vždy vytištěna stejně.

Tiskárna Prusa MK3S + se sondou SuperPINDA

Tiskárna Prusa MK3S + se sondou SuperPINDA.

Ložiska Misumi na MK3S +

Kovová ložisková tělesa Misumi poskytují tiskárně stabilní oporu a snadno se instalují. Vylepšená konstrukční řešení v napínacím mechanismu osy X a výztuž plastových konců osy X zvyšují přesnost zařízení. Extrudér byl přizpůsoben pro tisk flexibilních filametrů .

Ložiska Misumi na MK3S +

Ložiska Misumi na MK3S + .

Vylepšení, která vám usnadní práci

Prusa MK3S + obsahuje řadu vylepšení, která usnadňují tisk. Zařízení používá senzační pásky Gates. Pouzdro Einsy usnadňuje připojení Raspbery Pi. Antikorozní povlak na ocelových deskách zvyšuje životnost této součásti tiskárny.

Řada funkcí, které vám usnadní práci

Pokročilé komponenty, které zvyšují kvalitu práce .

Nová základní deska EINSY RAMBo

Zařízení je vybaveno modernizovanou základní deskou (na počest Alberta Einsteina a slavného filmového komanda jménem EINSY RAMBo), která nabízí řadu užitečných funkcí, jako je detekce spálených pojistek nebo obnovení provozu po ztrátě napájení. Deska je také integrována s tichými a efektivními ovladači Trinamic, spolupracujícími s rozhraním SPI.

Volitelné WiFi s rozhraním OctoPrint

Funkčnost zařízení a pohodlí tisku můžete zvýšit připojením tiskárny k WiFi (například přes Raspberry Pi) a pomocí rozhraní OctoPrint - webového softwaru s otevřeným zdrojovým kódem určeného k řízení výkonu 3D tiskáren.

Super tichý ventilátor Noctua

Tiskárna je vybavena moderním, extrémně tichým ventilátorem Noctua. Výsledkem je, že provoz zařízení je ještě diskrétnější a nezpůsobuje nepohodlí okolním osobám ani uživateli, který dohlíží na tisk.

Propojené snímače otáček pro chladicí ventilátor a extruder

Pokud se zastaví chladicí ventilátor nebo extruder, přestane fungovat také druhý prvek díky společnému systému měření rychlosti otáčení. Toto řešení pomáhá zabránit poškození výtisku v důsledku nadměrného nebo nedostatečného větrání.

Vyhřívaný stůl s kompenzací chladného rohu - žádné zvlnění 3D tisku

Funkce kompenzace chladných rohů distribuuje teplo rovnoměrně, což zabraňuje zvlnění okraje tisku, což je běžný problém u 3D tisku. Toto je obzvláště užitečná volba při práci s náročnějšími materiály, jako jsou ABS nebo HIPS, které mají sklon ke zmenšování při teplotních změnách.

Lepší oboustranné chlazení tisku

U tohoto modelu je extrudovaný materiál chlazen na obou stranách, díky čemuž je možné zvýšit efektivitu tiskárny a zlepšit kvalitu detailů, zejména u obtížných fragmentů, jako jsou převisy nebo složité ozdoby.

Automatická nivelace a kalibrace

Kalibrace tiskárny je plně automatická - nulování os X a Y a vyrovnání vyhřívaného tiskového lože jsou prováděny bez nutnosti zásahu uživatele. To vám umožní dosáhnout ještě větší přesnosti a také výrazně zrychlí a usnadní práci.

Automatická kompenzace zkosení osy

Objevené zkosení na osách jsou automaticky kompenzovány s vysokou přesností, což umožňuje dále zlepšovat kvalitu a přesnost vytvořených výtisků a také získat lepší reprezentaci počítačového projektu.

Automatické načítání vláken a snadný vícebarevný vrstvený tisk

Tiskárna automaticky detekuje konec vlákna a automaticky načte další roli ze zásobníku. Zařízení je také vybaveno funkcí, která usnadňuje změnu barvy vlákna během tisku, což umožňuje vytvářet efektivní vícebarevné vrstvené výtisky (funkce ColorPrint, aktuálně implementovaná přímo do softwaru Prusa Slicer).

Detekce ucpané trysky s pozdržením tisku

Pokud dojde k ucpání trysky extruderu (například v důsledku nesouladu teploty s tiskovým materiálem), zařízení detekuje problém a poté přestane fungovat, dokud nebude problém odstraněn.

Velká tisková plocha - 25 x 21 x 21 cm

Pracovní plocha 11 025 cm 3 umožňuje tisknout opravdu velké prvky bez ztráty kvality! Maximální velikost vyráběných detailů je 250 x 210 x 210 mm - to je více než v předchozích vydáních (tiskárny Original Prusa i3 MK2 a MK3 nabízejí pracovní plochu 250 x 210 x 200 mm).

LCD displej se čtečkou karet SD (včetně 8 GB karty)

Tiskárna je vybavena intuitivním LCD displejem a vestavěnou čtečkou karet SD, pomocí které můžete do zařízení pohodlně nahrávat návrhy 3D tisku. Sada obsahuje kompatibilní SD kartu s kapacitou 8 GB.

Výška vrstvy od 0,05 mm

Minimální výška vrstvy dosažitelná tímto modelem je pouze 0,05 mm. Díky tomu můžete tiskárnu Prusa i3 MK3S + používat i v těch nejpřesnějších projektech, kde je vyžadována nejvyšší úroveň přesnosti.

Podporované materiály

Tiskárna Original Prusa i3 MK3S + pracuje s materiály jako PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T-Glase, filamenty vyztužené uhlíkovými vlákny nebo polykarbonáty. Navíc v sadě obdržíte kilogram vysoce kvalitního šedého PLA vlákna.

Pozornost!
Zařízení bylo kompletně smontováno výrobcem Prusa Research. Nabízíme také tiskárnu Prusa MK3S + pro vlastní montáž .

Rozdíly od Prusa i3 MK3

 • Senzor infračerveného vlákna
 • Vylepšený extruder
 • Budoucnost rozšiřitelná na tisk na více materiálů

Proč si vybrat Original Prusa I3?

 • Skvělá podpora - Prusa poskytuje plnou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu prostřednictvím živého chatu a e-mailu v několika jazycích.
 • Nejlepší montážní pokyny - komplexní a barevné pokyny značně zjednodušují a zrychlují montáž tiskárny.
 • Možnost upgradu - tiskárnu lze upgradovat na novou verzi, aniž byste museli kupovat celou novou tiskárnu.
 • Montáž je zábavná - pochopíte základy návrhu 3D tiskáren a získáte obrovskou výhodu při řešení potenciálních problémů a výměně dílů.
 • Připraveno pro okamžitý tisk - Prusa poskytuje vysoce kvalitní nastavení tisku a vyvíjí proprietární software pro řezání modelů do vrstev.
 • Kvalitu zaručuje Josef Prusa - Prusa Research je společnost zabývající se 3D tiskem z Prahy. Založil ji v roce 2012 Josef Prusa, jeden z otců hnutí RepRap jako startup jednoho člověka, a rozrostla se již na více než 160 lidí.

Přečtěte si o komunitě 3D tiskáren Prusa!

Technické specifikace
Napájecí napětí:

od 110 V do 220 V (AC - síť)

Zobrazit: LCD
Přesnost tisku: 10 x 10 x 5 mikronů
Rychlost tisku: 200+ mm / s
Výška vrstvy od 0,05 mm do 0,35 mm
Průměr trysky:

standard: 0,4 mm

Podporované vlákno:

PLA, ABS, PET, HIPS, Flex PP, Ninjaflex, Laywood, Laybrick, Nylon, Bamboofill, Bronzefill, ASA, T- Glase , vlákna vyztužená uhlíkovými vlákny, polykarbonáty ...

Průměr vlákna: 1,75 mm
Pracovní režim: Online nebo z SD karty
Formát souboru: .stl, .obj, .jpg
Software: Cura, KISSlicer, Simplify3D, Slic3r
Kalibrace: automatická kalibrace osy XYZ v korekci tabulky 9 bodů / os
Počet extrudérů:

1

Senzor vlákna:

ano - IR

Power Panic:

Ano

Kompatibilita OctoPrint:

Ano

Pokročilé senzory:

4 termistory, snímače rychlosti ventilátoru, posuny vrstev

Speciální funkce:

Převody Bondtech, ventilátor Noctua, super tiché ovladače Trinamic

Oblast tisku:

magnetický stůl s vyměnitelnými deskami z pružinové oceli PEI

Teplota trysky: max. 300 ° C
Teplota pracovního stolu: max.120 ° C
Rozměry tiskárny: 419 x 419 x 381 mm
Velikost tisku: 250 x 210 x 200 mm
Hmotnost: 6,35 kg

Pozornost!

Vždy byste se měli ujistit, že tisk první vrstvy přilne k desce stolu!

Více informací naleznete ve videu .

Zahrnuta

 • Tiskárna (sestavená)
 • Vzorek vlákna PLA - 2 x 25 g
 • 8 GB karta

Odborný názor na tiskárnu Prusa i3 MK3S +

3D tiskárna Prusa i3 MK3S + má vynikající názory po celém světě. Jedná se o prvotřídní zařízení, které doporučuji každému, kdo se stará o velmi kvalitní nástroj přizpůsobený pro tisk vysoce přesných 3D modelů.

Prusa i3 MK3S + je nástupcem své starší verze - extruder a jeho chladicí systém byly mimo jiné aktualizovány. Nyní je ventilátor odpovědný za odvádění horkého vzduchu vybaven snímačem otáčení. To znamená, že když je zjištěna porucha chladicího systému, činnost extruderu se zastaví, aby nedošlo k poškození.

Rád mohu toto zařízení doporučit prakticky každému nadšenci 3D tisku.

Jakub Kałka, tým Botland

Materiály byly vypůjčeny z webu: https://pl.prusa3d.com/

3D - velikost tisku 250x210x200 mm
3D - typ výtisku FFF / FDM
3D - přesnost 0,1 mm
3D - množství extruderů 1
3D - průměr vlákna. 1,75 mm
Rychlost 3D tisku 200 mm / s
3D - tloušťka tisku 0,05 - 0,35 mm
3D - teplota trysky 300 ° C
3D - stolní teplota 120 ° C
Šířka balení 47.5 cm
Výška balení 51 cm
Hloubka balení 54 cm
Váha balení 12.75 kg

Agata

12/12/22

Otázka: Jaký typ desky je součástí základní sady? Musím si pro přesný tisk vrstvy 0,05 mum koupit jinou trysku než tu, která je součástí sady?
Odpovědět: Tiskárny, které nabízíme, jsou dodávány s hladkou deskou. Pro tento typ tisku by měla stačit standardní tryska, případně si můžete pořídit nejmenší trysku, která je v současné době od společnosti Prusa k dispozici a která má 0,25 mm https://botland.com.pl/dysze/15789-dysza-025mm-dla-e3d-v6-filament-175mm-oryginalna-prusa-5904422324773.html.

Recenze produktu

3D tiskárna - Original Prusa i3 MK3S + - sestaven

4.8/5

Průměrná známka

14

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Dariusz 03.07.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Skvělý obchod.
Torsten 30.03.2023 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Vše nejlepší +++ S radostí znovu
Szymon 30.12.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Vše ok funguje skvěle!!!!!!!
Piotr 20.11.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Skvělý kvalitní výrobek.
Paweł 30.10.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Vynikající.
Grzegorz 30.09.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Tiskárna je plně sestavena, snadno se spouští. Automatické hlášení po uvedení do provozu nebo před tiskem, proto se snadno používá. Obrazovka je poměrně jednoduchá (není dotyková), ale může být spolehlivá. Navzdory své jednoduchosti obrazovka ukazuje to, co je pro obsluhu nejdůležitější. Materiály použité na výrobu zařízení hodnotím vysoko, konstrukci lze také říci jednoduchou, ale tuhou / pevnou. Bohatá sada nářadí pro obsluhu a údržbu. Velmi dobrý manuál a manuál nastavení v papírové verzi a spousta doplňujících informací na webu. Vzhled je pro mě až druhořadý, ale pro mě vypadá dobře, protože svou miniaturou připomíná velké portálové obráběcí centrum. Po dvou týdnech používání si se syny myslíme, že to byla dobrá koupě.
Szymon M. 12.04.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Amatérská zábava a jednoduché výrobní zařízení pro ni nejsou výzvou.
Krystyna B. 09.11.2021 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Všechno je v pořádku
Marcin C. 19.10.2021 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Skvělé vybavení, vřele doporučuji!
Anna M. 02.06.2021 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Zboží dle popisu, perfektní kontakt. 100% doporučuji
Jiří 24.12.2022 Potvrzený nákup
Marcin 04.01.2024 Potvrzený nákup
Robert 28.10.2022 Potvrzený nákup
Kamil 30.09.2022 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: