USB adaptér Shelly H&T - bílý

Index: ALT-18792 EAN: 3809511202210
Adaptér pro snímač vlhkosti a teploty Shelly , který umožňuje jeho napájení přes konektor microUSB s 5V . Napájení USB se doporučuje, když musí snímač pracovat v extrémních teplotních podmínkách nebo v podmínkách zvýšené vlhkosti. Při použití adaptéru USB měří senzor každých 10 minut , zatímco při napájení z baterie se měření provádí každých několik hodin nebo po stisknutí tlačítka.
USB adaptér Shelly H&T - bílý
165,00 Kč
136,36 Kč bez DPH.
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží
Adaptér USB Shelly H&T - barvy:
Výrobce: Shelly

Popis produktu: Shelly H&T USB adaptér - bílý

Adaptér pro snímač vlhkosti a teploty Shelly , který umožňuje vyměnit napájecí zdroj baterie za napájecí zdroj přes microUSB konektor s 5 V. Napájení USB se doporučuje, když musí snímač pracovat v extrémních teplotních podmínkách nebo v podmínkách zvýšené vlhkosti. Při použití adaptéru USB měří senzor každých 10 minut , zatímco při napájení z baterie se měření provádí každých několik hodin nebo po stisknutí tlačítka. Pro správnou funkci je vyžadován napájecí zdroj 5V s konektorem microUSB (není součástí dodávky).

Chcete-li změnit napájecí zdroj USB, vyjměte baterii v senzoru a vyměňte spodní část senzoru H&T za USB adaptér. Po výměně aktivujte adaptér v aplikaci výběrem možnosti Povolit v seznamu Externí napájecí zdroj. Po dokončení činností bude senzor měřit každých 10 minut.

USB adaptér pro senzor Shelly USB adaptér pro senzor Shelly.
USB adaptér pro senzor Shelly HT USB adaptér pro senzor Shelly HT.

Specifikace adaptéru Shelly H&T

  • Vstupní napětí: 5V
  • Výstupní napětí: 3V
  • Konektor: microUSB
  • Frekvence měření: 10 min
  • bílá barva
Šířka balení 8.5 cm
Výška balení 2 cm
Hloubka balení 10 cm
Váha balení 0.009 kg

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: