• Výprodej!

Makey Makey GO

Index: MKY-13284 EAN: 868261000012

Makey Makey GO je ovladač se třemi tlačítky, který umožňuje ovládat hry a všechny projekty pomocí připojených položek. Umožňuje m.in . připojení ovoce, které bude reagovat na dotek jako tlačítko ovladače. Pro děti starší 6 let . Zařízení musí být připojeno k portu USB.

Makey Makey GO
800,00 Kč -10%
720,00 Kč
595,04 Kč bez DPH.
Nejnižší cena 30 dní: 672,27 Kč
Zboží skladem
Náklad 24h
30 dní na vrácení zboží

Popis

Makey Makey GO je ovladač se třemi tlačítky, který umožňuje ovládat hry nebo jakékoli projekty pomocí připojených položek. Kreativním způsobem kombinuje učící se elektroniku a programování se zábavou, například vám umožňuje připojit ovoce, které bude reagovat na dotyky jako tlačítko ovladače. Ideální pro třídy s dětmi staršími 6 let nebo jako dárek pro dítě, které projeví zájem o IT / elektroniku. Produkt je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilejší . Funguje na systémech Mac a Windows.

Návod

Zařízení by mělo být připojeno k portu USB počítače a poté kabel s krokosvorkou připojte k tlačítku ve tvaru plus. Na jeho druhý konec byste měli umístit předmět, který vede elektřinu - může to být výše zmíněné ovoce, kov, kresba tužkou, barva a prakticky jakákoli vlhká látka. Další dvě tlačítka se používají ke změně režimu , první (tlačítko „Přehrát“) umožňuje připojenému objektu reagovat na dotyk jako levé tlačítko myši a druhé (tlačítko „Gear“) jako mezera. Můžete také přiřadit další vstupy , podrobnější pokyny najdete na webových stránkách výrobce . Výrobce poskytuje řadu her vytvořených pro ovladač.

Sada obsahuje

  • Řadič USB
  • Bílá krokosvorka
  • Přívěšek
  • Manuální pokyny pro uživatele
  • Balení uzavřeno magnetem

Stáří 6+
Šířka balení 11.5 cm
Výška balení 2.5 cm
Hloubka balení 18 cm
Váha balení 0.077 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: