Filtrovat podle
Výrobce
Více (482) Ok Průhledná
Filtruj

Produkty v akci

Doporučeno

Smart ABS vlákna

Nevidíte produkty? Napište nám na podpora@botland.cz

Smart ABS vlákna - co to je?

Smart ABS je variantou klasického ABS . Výrobce upravil své fyzikálně-chemické a mechanické vlastnosti, které se u standardních materiálů někdy považují za výrobní potíže. Nejprve se vlákna Smart ABS vyznačují nižším faktorem smrštění a nižší teplotou tisku . To významně usnadňuje práci na tiskárnách, které nejsou vybaveny stínící komorou a nepracují ve vysoce stabilních podmínkách prostředí. Nižší faktor smrštění také snižuje riziko zvlnění výtisků a oddělení od vyhřívané podložky . 3D tisk s technologií Smart ABS je snazší díky zvýšenému průtoku a navíc umožňuje získat lesklý a hladký povrch výsledného prvku. Má velký význam v detailech pracujících na viditelných místech (např. Bydlení).

Smart ABS vlákno - vlákno, které dokáže více

Parametry nabízené vlákny Smart ABS umožňují použití těchto materiálů pro všechny aplikace, ve kterých jste dříve používali standardní verze ABS. Navíc díky lesklému povrchu výtisků budete v mnoha případech schopni rezignovat na nepříjemné vyhlazování pomocí acetonových lázní (a v případě klasického ABS jsou často nepostradatelným prvkem postprocesingu.) Rozměrová tolerance vláken Smart ABS je +/- 0,05 mm a v této kategorii nabízené cívky obsahují 1 kg materiálu. Rozsah preferovaných teplot tisku začíná od 230 ° C a dosahuje 255 ° C, zatímco doporučená teplota lože je 100 ° C. Díky vynikajícím mechanickým vlastnostem, které nabízejí vlákna Smart ABS, lze tisknout technické prvky pomocí řezání - např. Vrtáním nebo frézováním. Vysoká tvrdost a odolnost proti nárazu umožňují použití vláken Smart ABS při výrobě pohyblivých dílů, konzol nebo krytů zařízení .

Smart ABS vlákna - různé barvy, stejně vysoká kvalita

Vysoce kvalitní vlákna Smart ABS od společnosti Spectrum jsou v našem obchodě k dispozici v široké škále barev . Nabízíme různé odstíny bílé - čistá, sněhově bílá Polar White a lehce krémová, teplá Coral, šedá - tmavě šedá Dark Grey a stříbrná Star silver a tmavě černá - Deep Black. Skladem jsou k dispozici také různé barvy: zelená (Forest Green), červená (Dragon Red), osvěžující oranžová (Lion Orange) a příjemná žlutá (Bahama Yellow). Pro tisk modrých prvků doporučujeme vlákno Pacific Blue.