• EOL

3D tiskárna - Creality Ender-7

Index: CRL-19814 EAN: 6971636401056
3D tiskárna Creality. Zařízení využívá technologii FDM. Pracovní pole Ender-7 je 250 x 250 x 300 mm . Povrch topného stolu je tvořen vrstvou karborundového skla , zajišťující výbornou přilnavost prvních tiskových vrstev a zároveň snadné odtržení hotového modelu. Charakteristickým rysem Creality Ender-7 je jeho provozní rychlost, která je až 250 mm/s . Přesná lineární kolejnice, kinematika CoreXY a stabilní struktura rámu jsou jen některé z konstrukčních řešení, která zajišťují nejlepší kvalitu tisku při vysoké rychlosti.
3D tiskárna - Creality Ender-7
9 896,00 Kč
8 178,51 Kč bez DPH.
Nepřístupný
Produkt s ukončenou výrobou
30 dní na vrácení zboží
Výrobce: Creality

Pozornost!

Prodej produktu byl dokončen. Podívejte se na ostatní v této kategorii.

Popis produktu: 3D tiskárna - Creality Ender-7

3D tiskárna Creality. Zařízení využívá technologii FDM. Pracovní pole Ender-7 je 250 x 250 x 300 mm . Povrch topného stolu je tvořen vrstvou karborundového skla , zajišťující vynikající přilnavost prvních tiskových vrstev a zároveň snadné odtržení hotového modelu. Charakteristickým rysem Creality Ender-7 je jeho provozní rychlost, která je až 250 mm/s . Přesná lineární kolejnice, kinematika CoreXY a stabilní struktura rámu jsou jen některé z konstrukčních řešení, která zajišťují nejlepší kvalitu tisku při vysoké rychlosti.3D tiskárna - Creality Ender-7 .

Rozdíl ve formování modelu s různou rychlostí současně

Rozdíl ve formování modelu s různou rychlostí současně .

Vyšší rychlost, stejná přesnost

Ender-7 představuje průlom v rychlosti vytváření 3D modelů. Maximální efektivní provozní rychlost tiskárny je až 250 mm/s . To je hodnota dosud vyhrazená pro profesionální průmyslová zařízení. Creality Ender-7 vám umožní vychutnat si rychlý tisk při zachování vysoké přesnosti finálních modelů.

Přesná lineární vedení

Creality Ender-7 využívá vysoce kvalitní lineární vedení , která výrazně snižují odpor , na který mohou tiskové prvky zařízení narazit při pohybu. Vodítka zajišťují vysokou přesnost polohování a stabilní pohyb i při vysokorychlostním tisku. Vyznačují se také dlouhou životností, kterou výrobce odhaduje přes 78 000 hodin provozu.

Přesná lineární vedení v Creality Ender-7


1. Přesná lineární vedení v Creality Ender-7 .

Design založený na CoreXY

Design založený na řešení CoreXY .

Kinematika CoreXY

Creality Ender-7 využívá řešení založené na konceptu CoreXY jako metodu pohybu jednotlivých pohyblivých částí. Je založen na koordinovaném provozu dvou motorů odpovědných za provoz systému. V kombinaci s vysoce kvalitními prvky přenosu pohonu umožňují přesné tisky i při vysokých rychlostech.

Upravený hotend a extruder

V Creality Ender-7 výrobce použil modernizovanou hlavici hotend . Kromě vylepšení trysky byl zvětšen objem tavicí komory (až na 50 mm 3 ) a objem topného bloku. Díky tomu vlákno je plně roztavený a lze jej přesně dávkovat i při tisku vysokou rychlostí.

Extrudér vyrobený z kovu s velkou silou a přesností vytlačuje vlákno. Zajišťuje nepřetržité, stabilní podávání materiálu pro tisk.

Upravený hotend a extruder

Upravený hotend a extruder .

Silné krokové motory


Vysokovýkonné krokové motory
.

Silné krokové motory

Creality Ender-7 používá vysoce výkonné krokové motory 42-60. Efektivní komponent zajišťuje přesnou práci i při vysoké rychlosti. Silný zdroj pohonu zvyšuje stabilitu zařízení a nevystavuje uživatele nepříjemným překvapením při tisku.

Vylepšené chlazení

Chlazení tisku u modelu Creality Ender-7 zajišťují dva ventilátory umístěné na tiskové hlavě v místech zajišťujících optimální proudění vzduchu k formovanému 3D modelu. Použití dvojitých ventilátorů zvyšuje celkový objem cirkulujícího vzduchu o 169 % (oproti jedinému), čímž je zajištěno rychlejší chlazení.


Efektivní systém chlazení tisku

Efektivní systém chlazení tisku .

Specifikace Creality Ender-7

Technické specifikace
Způsob tisku: FDM
Napájecí napětí: 200 V až 240 V (AC - síť)
Pracovní napětí: 24 V (DC)
Napájení: 350 wattů
Průměr trysky: standardní: 0,4 mm
Podporované vlákno: PLA, ABS, PETG
Průměr vlákna: 1,75 mm
Tloušťka tisku: od 0,1 mm do 0,4 mm
Přesnost: 0,1 mm
Zobrazit: dotek
Pracovní režim: USB, SD karta
Kompatibilní software: Creality slicer, Cura, Repetier-Host, Simplify 3D
Velikost tisku: 250 x 250 x 300 mm
Teplota trysky: 260 °C
Teplota stolu: 100 °C
Rozměry tiskárny: 430 x 460 x 570 mm
Hmotnost: 17,2 kg

Přesnost tisku

3D tiskárna Creality Ender-7 se vyznačuje velmi vysokou rychlostí tisku při zachování nadprůměrné přesnosti. V zařízení pro 3D tisk byly navíc použity moderní dvojité ventilátory, které umožnily zvýšit objem cirkulujícího vzduchu až o 169 %. To se promítá do rychlejšího chlazení.

Tiskárna Ender-7 Creality má pracovní plochu 250x250x300 mm. Umožňuje tisk velmi složitých trojrozměrných modelů.

Pohodlí práce

Pracovní pole 3D tiskárny Ender-7 je pokryto karborundovým sklem. V důsledku toho bylo dosaženo vysoké adheze prvních tiskových vrstev. Model lze navíc velmi snadno sejmout z povrchu stolu. Použitá lineární vedení výrazně snížila odpor vyskytující se během provozu tiskových prvků.

Tiskárna má také silné krokové motory vyznačující se vysokým výkonem, který zaručuje rychlost práce, ale také stabilitu.

3D - velikost tisku 250x250x300 mm
3D - typ výtisku FFF / FDM
3D - přesnost 0,1 mm
3D - množství extruderů 1
3D - průměr vlákna. 1,75 mm
3D - tloušťka tisku 0,1 - 0,4 mm
3D - teplota trysky 260 ° C
3D - stolní teplota 100 ° C
Šířka balení 58 cm
Výška balení 39.5 cm
Hloubka balení 53.5 cm
Váha balení 21.15 kg

Buďte první, kdo se zeptá na tento produkt!

Recenze produktu

3D tiskárna - Creality Ender-7

5/5

Průměrná známka

2

Názor zákazníků
Sbíráme následující názory
a ověřujeme je pomocí externího
partnera Trustmate a pocházejí
z procesu po zakoupení.
Marek R. 27.06.2022 Potvrzený nákup Přeložená recenze
Zjevení!!! Po obrovských hitech s předchozí tiskárnou (Banach School) je tato tiskárna fenomenální, senzační, skvělá a o jejích přednostech se ještě dlouho zmiňuje.
Marek 11.09.2023 Potvrzený nákup

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také:

Produkty ze stejné kategorie: